Актуальна та корисна інформація

У львівському центрі Superhumans встановили понад 600 протезів

«Відкритий повний медичний комплекс Superhumans Сenter це: понад 100 проведених складних операцій із реконструкції; більш як 600 встановлених протезів, виготовлених у лабораторії 3D-друкування; операції за участю провідних хірургів із Франції (у межах медичного партнерства між українськими та закордонними лікарнями); нові знання для сотень українських реабілітологів і хірургів», – зазначила Зеленська.

За її словами, тепер Superhumans Сenter – це повноцінне реабілітаційне містечко, до якого входить перший блок, відкритий на базі державної лікарні у м. Винники 14 квітня 2023 року, палатний фонд на 70 ліжок, хірургічне відділення з технологічними операційними, відділення відновлення слуху.

Окремо Зеленська подякувала за участь у створенні комплексу закордонним меценатам, зокрема світовому лідеру протезування Ottobok і бізнесмену Говарду Баффету.

«Цим вони не лише допомагають Україні, а й показують світові приклад людяності», – сказала перша леді.

Наступний комплекс Superhumans, за словами Зеленської, відкриють в Одесі, на базі Одеського національного медичного університету, за підтримки уряду Франції через Expertise France.

«Тут утілиться повний цикл допомоги для пацієнтів з ампутаціями: від протезування та реабілітації до реінтеграції у цивільне життя. Відкриття першої черги заплановане на 2025 рік», – зазначила дружина Президента.

Також начальник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив у Фейсбуці, що в реабілітаційному центрі Superhumans відкрили два нових відділення – реконструктивної хірургії та відновлення слуху.

«У Superhumans Center відкрили два нових відділення –реконструктивної хірургії та відновлення слуху. Таким чином, запрацював весь комплекс центру протезування, реабілітації та реконструктивної хірургії», – йдеться у повідомленні.

Козицький також зазначив, що під час відкриття американська акторка, модель і спортсменка Еймі Маллінз, яка не змогла приїхати через свій щільний графік, зробила відеозвернення, у якому оголосила, що стала амбасадоркою Superhumans Center. До події також долучилися близько 200 українських ветеранів та ветеранок, які отримали допомогу в Superhumans.

Посилання на оригінальне джерело: https://shotam.info/u-lvivskomu-tsentri-superhumans-vstanovyly-ponad-600-proteziv/