Актуальна та корисна інформація

Інвестиційно-девелоперська компанія City One Development передала медичне обладнання для реанімаційного відділення Київської міської клінічної лікарні №12

Інвестиційно-девелоперська компанія City One Development передала медичне обладнання для реанімаційного відділення Київської міської клінічної лікарні №12. Дане обладнання забезпечить підтримку життєво-важливих функцій організму людини й розраховане на розміщення в стаціонарах лікарень.

«Ми уcвідомлюємо рівень загрози, який існує зараз через поширення небезпечного коронавірусу COVID-19 . Тому, дуже важливо, щоб зараз бізнеси, люди, робили кроки та певні дії , щоб підтримати наших медиків та лікарні, які є головним форпостом у боротьбі із цією недугою. Ми маємо приклад наших європейських сусідів, які також, об'єднуючись та підтримуючи один одного, долають ризики, проходять випробування. Як показує досвід, тільки рішучі дії , відповідальність кожного з нас, запускають ефективний механізм подолання цієї напасті. Ми, в City One Development, закликаємо приєднуватись до таких ініціатив, разом діяти та йти до спільної мети - збереження людського здоров'я та життя та зупинку поширення коронавірусу в країні", – коментує президент інвестиційно-девелоперської компанії City One Development Валерій Кодецький.

«Цей перелік обладнання, який отримала сьогодні наша лікарня – практично рятує життя людей. Особливо зараз, коли все суспільство активно бореться із розповсюдженням коронавірусу. Дане обладнання представлене різними класами й виконує різноманітну функцію: є спеціальні шприцові насоси для введення медикаментів, що підтримують основні функції організму людини, аспіратори для виведення слизу із організму людини, що знаходиться на апараті штучного дихання , пульсоксиметри, 15 дюймові монітори, які показують кількість кисню, який доставляється в організм людини, щоб відслідковувати дихальну функцію й т.д.» - коментує кандидат медичних наук, завідувач віділенням інтенсивної терапії та анастезіології Київської кліничної лікарні №12 Петро Булича.

Всього передано 28 одиниць медичної техніки та обладнання , але в компанії докладають максимум зусиль, щоб закупити також апарати для штучної вентиляції легень , які вже замовлені та очікування підтвердження доставки через постачальників. Київська клінічна лікарня № 12 – не єдина, кому передає медичні препарати компанія. Необхідним обладнанням також будуть забезпечуватись лікарні регіонів України.