Актуальна та корисна інформація

Виконання заходів Національної стратегії створення безбар’єрного простору

Виконання заходів Національної стратегії створення
безбар’єрного простору.

Протягом 2021-2022років КНП «Київська міська клінічна лікарня№12» докладено усіх зусиль для досягнення просторової та інформаційної досяжності.

Всі виконані раніше пандуси оснащено додатковими поручнями, дверні отвори розширені і мають світові покажчики. Замінено два пасажирські ліфти які обладнано тактильними покажчиками і робота яких супроводжується звуковою інформацією, конструкція ліфта дозволяє безперешкодне пересування людей у візках. Враховуючи конструктивну особливість лікувального корпусу для подолання сходів встановлено підйомник для людей у візках або людей із обмеженнями рухливості.

Облаштовано і позначено паркувальні місця для осіб з інвалідністю.

Шляхи руху до будівлі і всередині будівлі лікувального закладу обладнано спеціальними тактильними доріжками. Вхідні групи і шляхи руху та самостійної орієнтації на об’єкті облаштовано спеціальними тактильними засобами орієнтування та інформування, на прозорих дверях нанесено відповідне контрасне маркування, облаштовано доступними інформаційними покажчиками.

Місце розташування санітарно-гігієнічного приміщення, доступного для осіб з інвалідністю, позначено міжнародним знаком доступності для зручності осіб з інвалідністю.

На веб-сайті закладу включена можливість адаптації зображення до пристрою, збільшений та виділений шрифт тексту з можливістю його регулювання.

Зважаючи, що в умовах воєнного стану здійснюється фінансування тільки окремо визначених робіт з експлуатації та аварійних робіт, в 2023 році всі фінансові зусилля направлені на досягнення максимальної енергетичної стабілізації роботи лікувального закладу .

В 2024 році буде продовжена робота із впровадження інформаційних технологій доступності веб-контенту.

Безбар’єрне середовище - це простір необмежених можливостей, в якому немає місця дискримінації та враховуються інтереси кожного. Безбар’єрність це не тільки архітектурна та інформаційна доступність, це і наш професіоналізм, увага і любов до людей.